Výhody registrácie v katalógu eKAT

O tom, prečo je dobré registrovať sa v eKat katalógu - jedinom katalógu odborníkov na elektro na Slovensku.

Výhody registrácie v katalógu eKAT

Na Slovensku neexistuje katalóg (respektíve o tom nevieme), ktorý by združoval na jednom mieste odborníkov naprieč pomerne širokým spektrom odboru elektrotechnika. Čo je chyba. Práve preto vám ponúkame jedinečnú možnosť využitia služieb katalógu na našich stránkach, ktoré majú značný dosah u odbornej, ale aj u laickej verejnosti.

Komu je určená registrácia

Registrovať sa môžu iba odborníci na elektrotechniku s platným osvedčením, ktoré budú zverejnené v patričnej časti zápisu (Galéria / Oprávnenia). Registrácia nie je určená návštevníkom / potencionálnym zákazníkom. Potencionálny zákazník, ale už existujúci zákazník má prístup do systému zdarma, nakoľko jeho jediným oprávnením je vložiť recenziu pri vybranom zápise.  Recenzie sa nezverejňujú automaticky, ale až po schválení a spätnej kontrole (overenie u zhotoviteľa).

Výhody registrácie

Na začiatok. Registrácia a prezeranie kariet odborníkov na elektro je zdarma. Spoplatnené je však pridanie zápisu do katalógu. Dôvod je prostý - odfiltruje sa tak "zrno od pliev". Registrujúci si môže vybrať z troch variant balíkov, ktoré sú odstupňované jednak možnosťami a aj cenou. Platnosť každého plateného balíka je 1 rok, balík ZDARMA je na 3 mesiace a je limitovaný funkciami. Preto pre plnohodnotné využívanie našich služieb vám odporúčame zvoliť si platenú variantu PRO, alebo PRÉMIUM.

Takže čo získam registráciou?

1. Miesto na sebaprezentáciu - prezentáciu vašej činnosti a miesto, kde sa vám budú zhromažďovať všetky vaše recenzie od vašich zákazníkov. Preto požiadajte vašich zákazníkov, aby vám pridali recenziu pokiaľ boli spokojní s vašou . prácou.

2. Odkaz na eKAT (a vašu kartu) - prostredníctvom HTML widgetu aj na vašich stránkach, alebo ako odkaz na sociálnych sieťach. 

3. Zvýraznený profil na prvý mesiac - Pri registrácii do 31. januára 2024 ponúkame špeciálnu výhodu - ZDARMA zvýraznený profil na prvý mesiac!(v platnosti od 1.2.2024 do 29.2.2024 a v platnosti pre platenú verziu eKAT).


Nič nestratíte len získáte! Pridajte sa k eKAT ešte dnes a buďte o krok vpred pred vašou konkurenciou.

Komentáre užívateľov (0)

Pridať komentár
Váš e-mail nikdy neposkytneme nikomu inému. Rovnako nebude ani nikde viditeľný.
PCBWay Promo

300x250