Prečo eKat?

Tento článok je určený Vám - potencionálnym zákazníkom, respektíve ak potrebujete služby licencovaného odborníka v odbore elektro / elektrotecnika.

Prečo eKat?


Lacné, nie vždy znamená dobré...

O tomto, sa už na Slovensku presvedčilo mnoho stavebníkov, najmä občanov hľadajúcich služby elektrikára. Ako ste boli spokojný zo službami "lacného" odborníka? Bolo počas realizácie / opravy všetko v poriadku? Bola práca vykonaná v súčinnosti s platnou legislatívou?V stanovenom  čase, kvalite a s ohľadom na bezpečnosť?

Počuli sme o mnohých prípadoch napríklad "revíznych technikov", že vykonali revíziu elektroinštalácie tak povediac "od stola", čo znamená, že revíziu elektroinštalácie teda z  domu a bez toho, aby boli na mieste kde je potrebné vykonať revíziu. Pýtate sa ako je to možné? Nuž je. A viete, že takáto revízna správa je neplatná? Čo teraz?

Použite eKat a nájdite odborníka podľa vášho kraja. Pre vyhľadávanie nie je potrebná registrácia / prihlásenie a pre vás je to ZDARMA. Navyše môžete pridávať recenzia / hodnotenia odborníkom podľa spokojnosti za vykonanú prácu. Pokiaľ sa zaregistrujete, môžete si uložiť do svojho profilu záložky na svojich majstrov a ich služby a máte ich tak vždy po ruke.

Komentáre užívateľov (0)

Pridať komentár
Váš e-mail nikdy neposkytneme nikomu inému. Rovnako nebude ani nikde viditeľný.
PCBWay Promo

300x250