Ako správne pridať recenziu?

Recenzie sú základom každého podnikania, nakoľko odzrkadľujú spokojnosť, či nespokojnosť zákazníka.

Ako správne pridať recenziu?

Každý zákazník má právo vysloviť svoje súhlasné, či nesúhlasné stanovisko na prácu vybraného elektrotechnika a to formou recenzie, čo mu je umožnené bez registrácie s poskytnutím základných údajov o sebe. Tu musíme podotknúť, že recenzie sa neuverejňujú automaticky, ale podliehajú telefonickému / emailovému, alebo inému overeniu pravosti a až potom sa recenzia uverejňuje.

Ako pridať recenziu?

Ako bolo spomenuté - pridanie recenzie nie je podmienené registráciou recenzenta. Vyhľadajte zápis v katalógu eKAT ktorému chcete pridať recenziu a zrolujte na spodok strany, kde nájdete na pravej strane tlačidlo pre pridanie recenzie.


Kliknite na "Odoslať recenziu". Následne sa vám zobrazí zadávací formulár. Tu vás opätovne upozorňujeme, že vami zadané údaje ako "Vaše meno" a "email" použijeme pri overení pravosti vašej recenzie. Ak poskytnete nepravé údaje a recenzovaný odborník vás nestotožní, takáto recenzia nebude uverejnená a bude odstránená. Rovnako vás upozorňujeme, že: 

Recenzie nebudú schválené na uverejnenie, ak obsahujú SPAM, sú urážlivé, mimo témy, používajú vulgarizmy, obsahujú osobné útoky alebo propagujú nenávisť akéhokoľvek druhu.  Zároveň vás upozorňujeme, že každá recenzia bude pred jej pridaním overená u zhotoviteľa.

Rovnako vás upozorňujeme, že systém eKAT zaznamenáva IP adresy zadávateľov zápisov, komentárov a recenzií, tie následne porovnáva,  páruje a vyhodnocuje. V prípade zhody jedného, alebo viacerých parametrov budeme upozornený na možný problém a problémové IP adresy permenentne zablokujeme.

Autori / Firmy nemajú právomoc a ani možnosti pre kontrolu, pozmeňovanie, či nepublikovanie, alebo blokovanie zadávateľov recenzií. Rovnako nemajú právo žiadať správu stránok eKAT o akúkoľvek úpravu, či inú manipuláciu z recenziami.

Komentáre užívateľov (0)

Pridať komentár
Váš e-mail nikdy neposkytneme nikomu inému. Rovnako nebude ani nikde viditeľný.
PCBWay Promo

300x250